Wykaz imprez dla członków Stowarzyszenia w najbliższym czasie

1. 20 maja 2017r. w godz. 10.00 – 14. 00 – V Piknik Naukowy organizowany przez Wydział Technologii I Edukacji Politechniki Koszalińskiej – miejsce Koszalin ul. Śniadeckich 2 blok. G i H oraz tereny przyległe. Organizatorzy zapraszają nas i nasze pojazdy na ich pokaz. Razem z nami ma być bardzo dużo wystawców m.in. Policja, straż pożarna, wojsko oraz motocykliści.
2. 27 maja 2017r. XV Festyn Wędkarski „Rybka 2017r. organizowany przez Miasto Świdwin oraz Zarząd Koła PZW „Wodnik – Miasto” Świdwin – miejsce Podzamcze w Świdwinie. Organizatorzy zapraszają nas i nasze pojazdy na pokaz oraz zapewniają wyżywienie. Pokaz w centrum Świdwina, a więc warto pojechać.
3. 15 czerwca 2017r. w godz. 14.00 do ok. 21.00 Piknik Rodzinny organizowany przez Archiwum Państwowe w Koszalinie – po raz pierwszy w nowej formule Noc Muzeów – miejsce Archiwum Państwowe w Koszalinie, ul. M. Curie – Skłodowskiej. Organizatorzy w porozumieniu i udziale innych organizacji zapraszają nas na pokaz naszych pojazdów – tym razem wewnątrz na terenie Archiwum. Uzgodniłem już z Panem Andrzejem Gaborskim, że pokaże – obok naszych pojazdów – swoją kolekcję pojazdów „milicyjnych z PRL -u”. Organizatorzy oczekują na kilkunastu minutową prezentację na scenie naszego Stowarzyszenia i jakiś konkurs o dawnej motoryzacji.
4. 24 czerwca 2017r. w godz. 17.30 do ok. 20.00 III Festyn w Niemicy „Powrót do PRL – u”. – miejsce Niemica ( powiat sławieński ). Organizatorzy Sołectwo Niemica zapraszają nas na m.in. pokaz pojazdów z PRL- u  i wybór TOP 5 Klasyków z PRL- u oraz inne atrakcje.
Prezes Stowarzyszenia Andrzej Hamerla