Uczestniczymy w Pikniku Rodzinnym w Archiwum Państwowym w Koszalinie – 15.06.2017r.

W dniu 15 czerwca 2017r. w godz. 14.00 do 23.00 uczestniczymy w Pikniku Rodzinnym w Archiwum Państwowym w Koszalinie przy ul. Marii C. Skłodowskiej 2. Zapraszamy wszystkich członków i kandydatów naszego Stowarzyszenia do udziału w tym pikniku, którego jesteśmy jednym ze współorganizatorów oraz ważniejszych uczestników. Rozpoczynamy od zbiórki w godz. do 13.30 na parkingu przy Kościele na ul. Franciszkańskiej 1 w Koszalinie, skąd o godz. 14.00 rusza parada naszych pojazdów ulicami Koszalina aż do siedziby Archiwum Państwowego przy ul. Marii C. Skłodowskiej. Następnie wjeżdżamy do wewnątrz ogrodzenia oraz ustawiamy swoje pojazdy na wyznaczonych miejscach i uczestniczmy w dalszej części pikniku. Na scenie będzie miała miejsce prezentacja multimedialna o naszym Stowarzyszeniu oraz organizujemy konkurs pod nazwą: „Z historii polskiej motoryzacji”. Proszę o wzięcie swoich eksponatów i zbiorów związanych ze swoimi pojazdami, czy innymi – celem ich pokazania uczestnikom pikniku. Program całego Pikniku Rodzinnego jest bardzo fajna, a więc warto wziąć swoje rodziny. Można też wcześniej ustawić pozostałe swoje pojazdy na terenie Archiwum, o ile chcemy zaprezentować.
Na koniec gorący apel do członków i kandydatów o uczestnictwo w pikniku, bo przy ostatnich spotkaniach i wyjazdach jest słaba. Jest to jedna z najważniejszych  naszych imprez i uczestnictwo jest wskazane.
piknik