Informacja o prezentacji i konkursie w dniu 1 maja 2015r.

W dniu 1 maja 2015r. na terenach podożynkowych w Koszalinie w ramach imprezy organizowanej przez Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych „Klasyczny Koszalin” z CK 105  w Koszalinie oraz pod patronatem Prezydenta Miasta Koszalina odbędzie się  I konkurs w ramach „Pucharu Na Najlepszy Klasyk 2015 roku” pod nazwą „Najładniejszy Klasyk Wiosny 2015 roku”. Konkurs ma charakter otwarty, w którym mogą uczestniczyć członkowie Stowarzyszenia i zaproszeni goście pod warunkiem, że  posiadają samochody w wieku ponad 25 lat i takie, których produkcja została zakończona. Konkurs połączony jest z prezentacją starych zbiorów uczestników konkursu, m.in. pamiątki z lat PRL – u i dlatego też prosimy o ich przywiezienie ( wzorem roku poprzedniego ).

Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy już od godz. 12.30 na wspomniane tereny podożynkowe, od kiedy to będziemy zapisywać chętnych do udziału   w konkursie. Wyboru „Najładniejszego Klasyka Wiosny 2015 roku” dokonają w godz. 14.00  do  godz. 16.00 w dniu 1 maja 2015r. mieszkańcy Koszalina. O zwycięstwie decydować będzie największa liczba głosów oddanych na dany  pojazd i jego kierowcę.  Dla zdobywców 3 – ch pierwszych miejsc przewidziane są puchary ufundowane przez organizatorów konkursu oraz dyplomy. Przewidziane są także inne drobne wyróżnienia oraz upominki.

Impreza w dniu 1 maja 2015r. jest także traktowana przez Stowarzyszenia „Klasyczny Koszalin” jako inauguracja sezonu 2015r roku dla dawnych pojazdów w Koszalinie, a w związku  z tym  organizatorzy liczą na właścicieli tych pojazdów z Koszalina i okolic, oraz na liczny udział mieszkańców w  konkursie.