Informacja o najbliższych imprezach i spotkaniach SPZ „Klasyczny Koszalin”

Witam ładnie!

Informuję o najbliższych imprezach i spotkaniach „Klasycznego Koszalina”:

  1.  Sobota 11 kwietnia 2015r. godz. 9.00 Motopark w Koszalinie II Runda Racing Sprint, w tym zawody przewidziane dla dawnych pojazdów ( 3 przejazdy ). Startowe dla nas to tylko 20 zł. Kto stratował  w marcu 2015r. na I Rundzie na pewno powie, że nie żałuje. Fajna sprawa pojeździć po torze, a startują ci, którzy chcą. Reszta niech przyjeżdża i pokazuje swoje pojazdy. Emilu dzięki za możliwość korzystania z toru! W międzyczasie w Szkole Samochodowej odbywa się Piknik Samochodowy, a na koniec dnia zaproszenie do Borkowic!
    Kolega Tomek Asanowicz w sprawie soboty 11 kwietnia 2015r. już wysyłał SMS – y i jest także informacja na Facebooku.
    Dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przewidziane są puchary i drobne upominki.
  2. W dniu 19 kwietnia 2015r. wyjazd na „Bunkrowe Spotkania” do Wałcza. Szczegóły będziemy jeszcze podawać. Przypominam, że były zapisy i oficjalne zgłoszenie do Wałcza, jednakże myślę, że kto jeszcze będzie chciał jechać to się może zgłosić.
  3. W dniu 1 maja 2015r. I runda naszego „Pucharu na Najlepszy Klasyk 2015 roku” i wybór „Najładniejszego Klasyka Wiosny 2015r.” Posiadamy fajny kontakt i możliwość współpracy z CK 105 w Koszalinie. Szczegóły odnośnie tej imprezy też będziemy podawać w terminie późniejszym.

Jednocześnie proszę wszystkich o informacje na temat innych imprez dla starych pojazdów w okolicach Koszalina i nie tylko. Proszę także o zgłaszanie propozycji odnośnie naszych spotkań i wspólnych wyjazdów, przejazdów i „bujakowania”.

 

 

A. Hamerla