Zaproszenie oraz informacja o imprezach Stowarzyszenia Klasyczny Koszalin

Witam Państwa!

Uprzejmie zapraszam oraz informuję o najbliższych imprezach, w których uczestniczyć będzie nasze Stowarzyszenie:

  1. 13 – 15 sierpnia 2016r. udział w Zlocie: „A może … morze”, który  organizowany jest przez Stowarzyszenie Miłośników Dawnej Motoryzacji w Kołobrzegu w różnych miejscowościach takich jak: Kołobrzeg, Dygowo, Gościno, Ustronie Morskie. Szczegóły na Facebooku na naszej oraz ich stronie.
  2. 4 września 2016r. wyjazd na Dożynki Gminne w m. Biesiekierz organizowane przez Wójta tej Gminy. Dalsze szczegóły odnośnie wyjazdu na Dożynki na Facebooku oraz  SMS –ami oraz pocztą mailową.
  3. 17 września 2016r. wyjazd na Dożynki Powiatowe w Niedalino organizowane przez Starostwo Powiatowe w Koszalinie.  W Niedalinie mamy być o godz. 12.00 rozpoczynając nasz udział w korowodzie dożynkowym. Mamy zapewniony bon wyżywieniowy. Dalsze szczegóły  odnośnie wyjazdu na Dożynki  na Facebooku oraz  SMS –ami oraz pocztą mailową.
  4. 24 – 25 września 2016r. udział w II edycji Retro Salonu przy Targach Motoryzacji w Koszalinie ( przy Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 ). Do 9 września 2016r. wzorem roku poprzedniego obowiązuje zgłoszenie udziału oraz opłata 10,00 zł. za jeden pojazd. ( w załączeniu formularz zgłoszeniowy). Na Retro Salonie już od piątku 23 września 2016r. w godzinach popołudniowych będzie można wystawić tyle pojazdów ile zechcemy. Stowarzyszenie pokryje opłatę za 1 pojazd członka, tj. 10,00 zł., a za kolejne trzeba będzie zapłacić samodzielnie. Dalsze szczegóły  odnośnie udziału w Retro Salonie  na Facebooku oraz  SMS –ami oraz pocztą mailową.
  5. co tydzień w każdy czwartek wieczorem o godz. 19.00 spotkania dla chętnych członków Stowarzyszenia swoimi pojazdami na parkingu przy Galerii Emka w Koszalinie przy ul. Jana Pawła II lub w innych uzgodnionych miejscach. Spotkania mają być połączone także ze wspólnymi „bujawami” po Koszalinie i okolicach.


W imieniu Zarządu serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w wyżej wymienionych  imprezach. Nasze Stowarzyszenie liczy już 51 członków oraz kandydatów i dlatego też prosimy o aktywny udział w tych imprezach. W szczególności zależy nam na Państwa  udziale w Salonie Retro przy Targach Motoryzacyjnych, bo można dużej rzeszy ludzi zaprezentować większą ilość swoich pojazdów.

Formularz zgłoszeniowy: LINK

 Pozdrawiam Prezes SPZ Klasyczny Koszalin
Andrzej Hamerla