Uczestnictwo w Nocy Muzeów w Koszalinie w dniu 14 maja 2016r.

Zarząd Stowarzyszenia Pojazdów Zabytkowych „Klasyczny Koszalin” serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w dniu 14 maja 2016r. w Nocy Muzeów w Koszalinie, w której uczestniczyć będziemy we współdziałaniu z Dyrekcją Archiwum Państwowym w Koszalinie.

Tegoroczna Noc Muzeów odbywa się pod hasłem „ Cossalin ~ Koszalin, 750 – latek wiecznie młody. Świętuj z nami urodziny Koszalina”.

Serdecznie zachęcamy naszych członków, sympatyków oraz kolegów z innych stowarzyszeń, kół, czy sekcji do udziału w imprezie oraz wystawienia swoich pojazdów, ale i pozostałych swoich zbiorów ( dawnych przedmiotów i pamiątek związanych z Koszalinem i nie tylko ).

Aktualnie przyjęty program naszego udziału w tej imprezie przedstawia się następująco:

  1. Godz. 16.30 do 17.45 – przyjazd i ustawianie pojazdów na parkingu miejskim przy Archiwum Państwowym w Koszalinie przy ul. Połczyńskiej.
  2. Godz. 18.00 do 22.00 – prezentacja pojazdów zabytkowych SPZ Klasyczny Koszalin oraz z innych stowarzyszeń, kół, czy sekcji.
  3. Godz. 18 do 19.45 wybór najlepszych w konkursie „Klasyk 750 – lecia Miasta Koszalina”, którego dokona komisja w składzie: przedstawiciel Urzędu Miasta w Koszalinie ( jednocześnie przewodniczący komisji ) oraz po jednym przedstawicielu Archiwum Państwowego i SPZ Klasyczny Koszalin.
  4. Godz. 20.00 ogłoszenie wyników konkursu na „Klasyk 750 – lecia Miasta Koszalina” oraz wręczenie wyróżnień dla najlepszych, t. j. pucharów i wyróżnień ufundowanych przez Prezydenta Miasta Koszalina Pana Piotra Jedlińskiego.

Udziałem SPZ „Klasyczny Koszalin” oraz innych uczestników w Nocy Muzeów w Koszalinie w dniu 14 maja 2016r. – akcentujemy swój udział w obchodach 750 – lecia Koszalina, dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w tej imprezie.

Prezes Zarządu SPZ Klasyczny Koszalin
Andrzej Hamerla