Weekend 8-9 czerwca – informacje

Szanowni Klasyczni!

Czeka nas bardzo aktywny weekend! 

W sobotę zaczynamy od udziału w Pikniku Technologicznym na terenach Politechniki Koszalińskiej. Impreza zaczyna się o 10.00 i trwa do 14:00, więc my zbierzmy się o 9:30 na parkingu przed Halą Widowiskowo-Sportową i o 9:45 wyruszymy na Politechnikę – będziemy tam około 2 godzin.

12:00 – wyjazd z Politechniki do Rosnowa na Piknik Lotniczy, który zaczyna się 12:30 i potrwa do 18:00. Organizatorzy przygotowali dla nas słodki poczęstunek. 

Wyjazd z Rosnowa planujemy o 16:45, żeby w godzinę przejechać w ostatnie miejsce, czyli V Festyn „Powrót do PRL-u” w Niemicy. Powinniśmy być na miejscu najpóźniej o 17:45. Jest to ostatni punkt naszej trasy w tym dniu, zakończenie zależy od Was, natomiast wstępne założenia przewidują, że około 20:30 wspólnie ruszymy do Koszalina. 

W niedzielę o godzinie 11:00 rusza Koszaliński Festiwal Organizacji Pozarządowych, w którym oficjalnie uczestniczymy. Spotkajmy się 10:30 na parkingu pod dawnym „Torgiem” skąd wjedziemy na ul. Zwycięstwa od strony „Saturna” i ustawimy się w okolicach początku postoju taksówek przed Katedrą. Ze względu na charakter imprezy auta muszą pozostać w wyeksponowane do godziny 16:00, tj. do planowanego końca imprezy.

Liczymy na obecność członków naszego stowarzyszenia, zapraszamy również niezrzeszonych sympatyków. Mamy również nadzieję, że odwiedzą nas koledzy z SMDM Kołobrzeg – im nas więcej tym lepiej. Tankujcie Wasze cacka i przybywajcie.

Do zobaczenia!