Majówka 2018

Szanowni Klasyczni!

Nadchodzi czas majówkowego relaksu. Nie możemy narzekać na brak ciekawych imprez w okolicach, zatem krótkie informacje o tym, gdzie możemy się udać:

 

28 kwietnia (sobota) wyruszamy do Białogardu na zaproszenie Bractwa Żelazny. Zbieramy się o godzinie 10:00 na parkingu sklepu Makro w Koszalinie (ul. Syrenki), skąd wspólnie startujemy na białogardzki Plac Wolności. Impreza planowo ma potrwać do godziny 14:00

 

1 maja (wtorek) w Złotowie odbywa się II Wystawa Pojazdów Zabytkowych. Jedziemy tam bardziej w roli odwiedzających, ponieważ według organizatora lista głoszeń jest już zamknięta. Liczymy jednak, że znajdzie się dla nas kawałek parkingu. Planujemy spotkać się o godzinie 8:00 na stacji Orlen przy ul. Gnieźnieńskiej w Koszalinie, skąd wspólnie wyruszymy. Impreza zaczyna się o godzinie 10:00 na Półwyspie Rybackim w Złotowie.

 

3 maja (czwartek) nasi koledzy ze Stowarzyszenia Miłośników Dawnej Motoryzacji w Kołobrzegu zaplanowali wyjazd na integracyjne ognisko. Otrzymaliśmy zaproszenie na to spotkanie, z którego chcemy skorzystać. Zbiórka na stacji Orlen przy ul. Morskiej (wylot na Mścice) o godzinie 10:00. Zabierzcie ze sobą kiełbaski i trochę prowiantu, żebyśmy mogli spokojnie piknikować.

 

Do zobaczenia!