Relacja z Majówki 2018

Tegoroczny weekend majowy obfitował w wydarzenia motoryzacyjne, na których nie mogło zabraknąć miłośników klasycznej motoryzacji, w tym członków naszego stowarzyszenia.

 

28 kwietnia pojawiliśmy się na zaproszenie Bractwa Motocyklowego Żelazny w Białogardzie na lokalnym otwarciu sezonu. Wspólnie z motocyklistami przejechaliśmy paradą po białogardzkich ulicach robiąc dużo pozytywnego hałasu. Impreza docelowo miała swoje centrum na Targowisku Miejskim, gdzie można było w spokoju obejrzeć piękne sprzęty wszystkich uczestników spotkania oraz poczęstować się pyszną grochówką.

 

1 maja kilkunastu członków SPZ „Klasyczny Koszalin” w 8 autach pojawiło się na II Wystawie Pojazdów Zabytkowych w Złotowie. Trzeba przyznać, że organizacyjnie zlot stał na bardzo wysokim poziomie. Miejsce, w którym zlokalizowano to przepięknie usytuowany nad Jeziorem Złotowskim Półwysep Rybacki. Na spotkaniu pojawiło się prawie 200 pojazdów, co jest imponującym wynikiem. Kilka pamiątkowych fotografii z tego wydarzenia:

Święto Konstytucji 3 Maja Klasyczni z Koszalina postanowili uczcić razem z Przyjaciółmi ze Stowarzyszenia Miłośników Dawnej Motoryzacji w Kołobrzegu. Na zaproszenie kolegów wyruszyliśmy za miedzę, by wspólnie przejechać przez miasto oraz zaprezentować nasze auta odwiedzającym port i okolice latarnii morskiej. Popołudniu trafiliśmy do Dźwirzyna wspólnie integrując się przy ognisku w Stanicy Wodnej.

Podsumowując, cieszymy się, że dopisała nam pogoda i mogliśmy spokojnie odpoczywać oraz piknikować z klasyczną motoryzacją w tle. Staramy się na bieżąco przekazywać Wam, drodzy Klasyczni, wszystkie informacje na temat zbliżających się wydarzeń. Obserwujcie uważnie zakładkę KALENDARZ IMPREZ na naszej stronie – publikowane tam będą wszystkie eventy, na których chcemy zaakcentować naszą obecność.